وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - منیت و تاثیر آن بر انسان ها

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - منیت و تاثیر آن بر انسان ها کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
یکی از غالب مشکلاتی که اکثر انسان ها با آن دست به گریبان بوده و مرتبا از آن ضربه می خورند و دچار بحران های سخت جسمی و روحی و روانی می شوند, پدیده ای به نام منیت است که خود افراد هم از وجود آن در درون خودشان بی خبرند.منیت یا من برتر یعنی اینکه خود را به واسطه داشتن چیزی ,از مابقی انسان ها برتر و سرتر دانسته و هرگز هم قبول نمی کنند یا نخواهند کرد که افرادی وجود خواهند داشت که ممکن است در این زمینه از آنان برتر یا سرتر باشند و یا سرآمدتر از او باشند.
یک فرد ممکن است بواسطه داشتن علم یا تخصص یا هنر و در واقع هر داشته دیگری به این پدیده گرفتار شود.
پس اولین شرط لازم برای ورود به منیت یک پشتوانه است, حال این پشتوانه می تواند از هر نظر که باشد تفاوتی نمی کند چون در مسیر آن فرد به منیت دچار می شود.
پس افرادی که چیزی در چنته نداشته باشند قطعا گرفتار منیت هم نمی شوند چون منیت نوعی عرض اندام کردن و به رخ کشیدن داشته هاست.
پس اگر روزی کسی پیدا شود که بدون هر گونه داشته ای دچار منیت گردد این دیگر باید حسابی جداگانه برایش باز نمود.

پیامدها و عوارض منیت :

منیت باعث می گردد که فرد ارتباطش را با دیگران از دست بدهد و خود را در جایگاهی بالاتر تصور کند و بواقع دچار گره قدرت شده و هر روز معلوماتش از روز قبل کمتر و ضعیف تر می شود که از آموزش پذیری وخدمت به دیگران و خودش عقب افتاده و از تعادل طبیعی خارج می شود.


اثرات عدم منیت:

این اثرات کاملا مثبت بوده و به شخص کمک میکند در هر جایگاه و پست و مقامی که باشد هر روز بر علم خود افروده و به دیگران نیز انتقال نماید و زمینه شکل گیری بخشش در شخص به وجود آید.

یادمان باشد که افراد مصرف کننده مواد مخدر از قربانیان اصلی منیت در تمامی زمینه های زندگی میباشند.

پیروز و سربلند باشید.

کمک راهنما ایرج ورمزیار


تاریخ : جمعه 1 مرداد 1395 | 08:10 ب.ظ | نویسنده : مسافر مرتضی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.