وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون 21 در روز سه شنبه 13 شهریور97

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون 21 در روز سه شنبه 13 شهریور97 کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
خداوند تا مدتی به شما فرصت درمان می دهد، ولی بعد از آن وقتی تلاش شما را نبیند، شما را با آن مشکل رها میکند تا نابود شوید.


سخنان استاد:

سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر

گاهی زمان بعضی از اعمال فرا نرسیده، پس نباید برای انجام آنها اصرار نمود. حضور در پارک طالقانی راس ساعت 6 صبح میباشد. ورزش در کنگره از عوامل سفر خوب ما است و تاثیر کامل و صحیح بر سفر اول و دوم ما دارد. در ادامه بر روی صفحات 58 تا 60 کتاب 60 درجه صحبت خواهیم نمود.

درنگی که به درازا بکشد بی فایده است. بعضی اوقات تعلل می کنیم و بعضی اوقات درنگ و معنی آن با صبر نمودن متفاوت است. تعلل و درنگ به معنی صبر نیست. هرچه برای درمان بیماری اعتیاد دیرتر اقدام نماییم، قدرت بیماری در شما بیشتر میشود و درمان سخت تر میشود. خرما هم هرچه قدر بر نخل بماند طعم خوب خودش را از دست میدهد و در سی دی رسیدن هم آقای مهندس در همین مورد صحبت نمودند.


شایسته ترین روش درمان بر اساس تعقل و تفکر است. وقتی تبدیل به شکوفه شدید ، راهی تا میوه شدن باقی نیست. درمان با تغییر رفتار، گفتار و کردار امکان پذیر است و این موارد در ترک مواد و سقوط آزاد امکان پذیر نیست. مشکلات در سفر برای این است که شما آب دیده شوید و آماده رهایی شوید. زمین خوردن اشکالی ندارد و هنر در این است که چطور بلند شویم. یکبار جسم ما در تنور اعتیاد سوخته است، اگر این کار را تکرار کنیم حماقت است.

خداوند تا مدتی به شما فرصت درمان می دهد، ولی بعد از آن وقتی تلاش شما را نبیند، شما را با آن مشکل رها میکند تا نابود شوید. حرف خوب و درست زدن مهم نیست، مهم این است که بتوان خوب کاربردی نمایید یعنی در زندگی خودتان به زیبایی عمل نمایید.

تا زمانی که به مواد یا ضد ارزش وابستگی داشته باشیم، به حال خوش نخواهیم رسید. برای اینکه بدانیم کجا بودیم و به کجا رسیدم باید همیشه نیم نگاه به گذشته داشته باشیم برای اینکه بدانیم چه مسیری را طی نمودیم تا بدین جا برسیم و امید داشته باشیم که میتوانیم بهتر و بهتر شویم.

هفته سایت را به همه وبلاگ نویسان کنگره 60 تبریک عرض میکنم و امیدوارم که همه در این خدمت موفق باشند.

تهیه گزارش: مسافر سیاوش
تنظیم و تایپ: مسافر توحید

 

 
طبقه بندی: کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر، وادی ها، جهانبینی، دستور جلسات هفتگی، مطالب آزاد،
برچسب ها: ایرج ورمزیار، لژیون 21، استاد ایرج ورمزیار، درمان اعتیاد، کتاب عبور از منطقه 60 درجه،

تاریخ : سه شنبه 13 شهریور 1397 | 08:14 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.