وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون21 " کتاب 60 درجه" 28 مرداد ماه

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون21 " کتاب 60 درجه" 28 مرداد ماه کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
در سخت ترین شرایط باید شکر گزار قدرت مطلق بود. با کارهای خوب و ارزشی و انفاق و خوش رویی و محبت حب خداوند را خواهید داشت. خداوند از انسان بخشنده بسیار خرسند است. اگر بخشنده حال خوب به دیگران بودیم خداوند هم حال خوب را به ما خواهد داد. اعمال آدم به نیت اوست.


سلام دوستان، ایرج هستم یک مسافر

همیشه باید با عقل یا همان فرمان عقل تصمیم گرفت، چرا که احساسات گاهی باعث اتخاذ تصمیم های نادرست می گردد. برنامه لژیون کتاب 60 درجه و پیام لنگر کشتی بود.

مسافر مهدی: آقای مهندس وقتی از کشیدن لنگر کشتی حرف میزند یعنی می خواهد که سفر درمان خودش را شروع کند. همه سخنان استاد سردار چراغ راه ما است.

مسافر مهدی: ما مثل کشتی بر روی آب شناور هستیم ولی ساکن هستیم و با کشیدن لنگر کشتی می توانیم حرکت نمایم و به رهایی برسیم.

مسافر محمد: قانون دوم می گوید: رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است، اول یافتن راه و دوم آنچه که برداشت می نماییم. یعنی اینکه با فکر خالی نمی توان به جایی رسید و تا زمانی که به عمل تبدیل نشود هیچ کاری انجام نخواهد شد. در تمثیل لنگر کشتی به ما میگوید که نباید از مسیر درست منحرف شویم و در ادامه خواندن و عمل نمودن به کتاب 60 درجه راه نجات ما است.

مسافر مهدی: تفکر و فکر کردن تفاوت دارد. هر نقطه آغاز و پایانی دارد و برای خودمان باید مبداء و  مقصد مشخص نماییم. حرکت در جهت خواسته های درست و منطقی با راهنمای راهنما ما را به مقصد خوب خواهد رسانید.

خلاصه سخنان استاد:

در زمانی که مصرف کننده مواد و افیون بودیم هم فکر های زیادی داشتیم و تصمیمات بسیار ولی واهی و عبث میگرفتیم و فوری هم انجام میدادیم. چرا که تحت تاثیر مواد مخدر بودیم. نام حقیقی آن تفکرات توهم بود چرا که هیچ تعقل نداشتیم. آقای مهندس با نوشتن تجربیات گران بهای خودش و عمل به سخنان راهنمایان ش و حرکت به سمت نور توانست که مسیر امن و ایمن برای درمان بسازد.برای رسیدن به مقصد و نور هیچگاه نباید نا امید بود و همیشه باید حرکت در مسیر ارزشها انجام داد.
کشیدن لنگر کشتی: هر کشتی که لنگر می اندازد مورد تلاطم امواج قرار می گیرد و هر نقطه انتظار خطر برایش متصور است. برای در امان بودن از مشکلات باید حرکت نماییم. باید به مرحله ای برسیم که با تفکر مشکلات مان را حل نماییم تا از غرق شدن نجات پیدا نماییم.
اندیشیدن به مشکلات پلی برای پیروزی است به شرط اینکه در جهت مثبت و ارزش ها باشیم. آدم عاقل از مشکلات خودش درس میگیرد. مصرف مواد مخدر یک مشکل بود که از آن گذشتیم و باید درس بگیریم.

اگر از اعتیاد خود درس نگرفته باشیم یعنی نادان هستیم و دوباره باید به تاریکی ها برویم و ...
در سخت ترین شرایط باید شکر گزار قدرت مطلق بود. با کارهای خوب و ارزشی و انفاق و خوش رویی و محبت حب خداوند را خواهید داشت. خداوند از انسان بخشنده بسیار خرسند است. اگر بخشنده حال خوب به دیگران بودیم خداوند هم حال خوب را به ما خواهد داد. اعمال آدم به نیت اوست. همیشه نیت کنید که کاری را به رضای خداوند و در جهت کمک به خلق خداوند انجام دهید.

تهیه گزارش: مسافر سیاوش
تایپ و تنظیم: مسافر توحید


برچسب ها: کتاب 60 درجه، لژیون 21، ایرج ورمزیار، لژیون 21 نمایندگی شاد آباد،

تاریخ : سه شنبه 30 مرداد 1397 | 02:08 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.