وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون21 سی دی دبه سه شنبه 16 مرداد ماه

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون21 سی دی دبه سه شنبه 16 مرداد ماه کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
نور و حقیقت فقط با آموزش قابل رویت می شود. باید همیشه امیدوار باشیم و این امید را به دیگران منتقل نماییم. ارزش وجودی ما و گوهر وجودی ما مواد و یا سیگار نیست. ارزش حقیقی ما حال خوش است و باید همیشه برای حال خوش خودمان تلاش نماییم. نیروهای منفی همیشه در کمین است و ما باید آموزش بگیریم که بدل حقه های نفس را بدانیم و کاربردی نماییم.


خداوندا به ما توفیق بده تا درون خودمان را بهتر بشناسیم. خدایا به ما توفیق عطا نما که قدم در جهت ساخت نفس خودمان را پیدا نماییم. خدا را شاکرم که امروز توفیق حضور در لژیون را دارم و در کنار شما آموزش میگیرم. دستور جلسه امروز سی دی دبه از آقای مهندس است.

مسافر داود: امام صادق میفرمایند که: همانا دشنام دادن و هرزه گویی از انفاق است. ما باید از سخنانی که بوی ابلیس می دهد نباید بزنیم.

مسافر ابوالفضل: من باید درست رفتار بکنم تا بتوانم اعتماد دیگران را به خودم برگردانم. در رفتار و گفتار و اعمال باید دقت داشته باشیم و همیشه بر سر عهد خود بمانیم.

مسافر غیاث: باید دقت کنیم که همیشه بر سر عهد خودمان بمانیم و هر وعده که انجام دادیم را انجام دهیم.

مسافر محسن: رواج دادن کار زشت و بد گناه است. در گفتار خود باید توجه نمایم که همیشه سر حرف خود بمانیم.

سخنان استاد:

سلام دوستان، ایرج هستم یک مسافر

هر کدام از سی دی ها و دستور جلسات می خواهد مطلبی را برای ما روشن نماید. شاید تصور ما این است که دبه نمودن در معاملات ماشین یا خانه اتفاق می افتد ولی اگر قولی به خانواده بدهید را باید انجام دهید. هر وعده و هر سخن ما نباید نقض شود. هدف انسان از خلقت این است که آموزش بگیرم و خدمت نماییم. ما به همین سادگی به تکامل نخواهیم رسید و باید یکسری کارها را انجام دهیم.

کارهای ضد ارزشی و افیون مانند علف هرز است که انرژی ما را میگیرد و نمی گذارد که خوب رشد نماییم و حتی دیگران( خانواده مان) را می گیرد. اگر نمی توانی کاری انجام ندهی، اصلاً قول نده!
از قدیم گفته اند که مرد و قولش! باید حرفت با عملت یکی و منطبق باشد.
اعتماد دیگران به ما، فقط با عمل و فعل بدست خواهد آید. ما باید تغییر را از خودمان شروع نماییم. من فقط میتوانم کارهای که خودم انجام می دهم را میتوانم از شما بخواهم. مثلاً من قند نمی خورم، اگر یک ره جو هم خواست که قند مصرف نکند و از من پرسید می توانم به او بگویم. که به این روش مصرف قند را کم کن و به مرور قند را کنار بگذار.
تکامل باعث میشود که ما به تعادل برسیم و این تعادل یعنی ما در بهشت هستیم. وقتی همه کارها انجام میشود و همه چیز طبق روال است، یعنی اینکه ما در یک بهشت هستیم که با دستان و تفکر خودمان درست نمودیم.

کم فروشی، گران فروشی از افعال ضد ارزشی است. دبه توسط کسی انجام میشود که بخشنده نیست. کسانی که خیلی بخشنده هستند و منتظر بازگشت نیستند، حالشان بسیار خوب است. به محض بخشش حال آدم خوب میشود.

در کنگره 60 به تدریج علف های هرز را دور و بر خودمان را قیچی می نماییم تا بتوانیم نور را ببینیم. حقیقت و نور موجود است و به عالم می تابد. باید بتوان علف های هرز را کنار زد تا بتوان نور حقیقت را ببینیم.
نور و حقیقت فقط با آموزش قابل رویت می شود. باید همیشه امیدوار باشیم و این امید را به دیگران منتقل نماییم. ارزش وجودی ما و گوهر وجودی ما مواد و یا سیگار نیست. ارزش حقیقی ما حال خوش است و باید همیشه برای حال خوش خودمان تلاش نماییم. نیروهای منفی همیشه در کمین است و ما باید آموزش بگیریم که بدل حقه های نفس را بزنیم.

دستور جلسه روز پنچ شنبه 18 مرداد ماه پرسش و پاسخ است و خوب فکر کنید و اگر مشکل یا گره ای در مورد سفر خودتان دارید را بپرسید تا بتوانیم یک پیشرفت خوبی در درمان حاصل شود. همه را به خدا میسپارم.

تهیه گزارش: مسافر حسین
تایپ و تنظیم: مسافر توحید
طبقه بندی: کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر، وادی ها، جهانبینی، دستور جلسات هفتگی،
برچسب ها: ایرج ورمزیار، لژیون21، نمایندگی شادآباد، درمان اعتیاد، درمان سیگار،

تاریخ : پنجشنبه 18 مرداد 1397 | 08:14 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.