تبلیغات
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون 21 " تجربه و دستاورد تعطیلات" یکشنه 14 مرداد
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با پیشگیری مهار و درمان اعتیاد را در اختیار مصرف کنندگان مواد مخدر خانواده های آنها و همچنین کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ :مسافر ایرج ورمزیار
نظرسنجی
مطالب وبلاگ برای درمان اعتیاد چقدر مفید میباشد؟


این تعطیلات نشان از شجاعت و ایمان آقای مهندس به راه کنگره و اعضا دارد. وقتی یک آموزش با خلوص نیت باشد و اصول محکم و استوار داشته باشد هیچ جای نگرانی نیست.
به نام الله قدرت مطلق


دستور جلسه: چه دستاورد یا تجربه ای در تعطیلات کسب نمودید؟


مسافر هادی: در هفته گذشته چند بار برای مصرف تحریک شدم که تمرین نمودم که در عدم حضور در کنگره و راهنما بتوانم بر وسوسه ها غلبه نمایم و البته فهمیدم که به کنگره نیاز دارم و باید با نظم بیشتری به کنگره بیایم.

مسافر مهدی: در این مدت متوجه شدم که حتی در سفر دوم هم نباید کنگره را رها نمود.

مسافر مهدی: تعطیلات برایم محک خوبی بود تا بتوانم بیشتر آموزش بگیرم.

مسافر مهدی: در تعطیلات به خانواده بیشتر توجه نمودم و توانستم بر وسوسه ها غلبه نمایم.

مسافر حسین: با وجود دلتنگی برای راهنما ولی طبق فرمان آقای مهندس تماسی نگرفتم. در این تعطیلات آموختم که نظم بیشتری به کارهای روزمره خودم بدهم. در این تعطیلات یاداشت های من در طی سفر به دردم خورد و از آموزش ها هم دور نبودم.

مسافر توحید: خدا را شکر می کنم که باز فرصت حضور در کنگره را به بنده داد تا در این مکان الهی باشم و آموزش بگیرم. کاربرد آموزش ها برای من این بود که برای من دلتنگی به اینجا اتفاق نیفتاد. البته مشتاق آمدن به کنگره بودم ولی بنده کنگره را یک مکان خاص نمیبینم. کتاب های بزرگی از کنگره را دارم که همیشه به من کمک نمودند و cd های کنگره هم بودند و در کنار سایت کنگره 60، وبلاگ های مرتبط با کنگره را دنبال نمودم و دستاورد این تعطیلات برای من این بود که هم ریکاوری نمودم و هم یکسری کارها را سر و سامان دادم. البته در سفر دوم موضوع مواد یا قلیان تمام شده است ولی همیشه باید مراقبت کنم که دچار حقه های نفس نشوم. کنگره 60 پروژه درمان ندارد بلکه پروسه درمان دارد و زمان درمان برای هر کس بر اساس خواسته او است. شاید من چندین سال طول بکشد تا درمان شوم  و یوم الفصل من از مواد اتفاق بیفتد و شاید در طی سفر اول هم این اتفاق بیافتد. مطالب سایت کنگره 60 مانند یک دایره المعارف بزرگ درمان است و همیشه مطالعه میکنم و برای من آموزش بسیار دارد. طبق فرمان آقای مهندس با راهنمایم تماس نداشتم و این موضوع برای من خیلی خیلی سخت است، اما در کنگره یاد گرفتم که فرمان بردار باشم و هیچ زنگی به راهنمای عزیزم نزدم و برای دیدن راهنما عزیزم لحظه شماری می کردم.

مسافر غدیری: تعطیلات مثل آزمون است که باید آنرا گذراند. با این وجود که حتی برای کسی مواد تهیه نمودم ولی وسوسه نشدم. چرا که هدف مشخص و خواسته درمان قوی داشتم. اگر هدف و خواسته درمان داشته باشم به سفر ادامه خواهم داد.

مسافر حسن: نوشتن مطالب به من خیلی کمک نمود، با مطالب کنگره بودن این حُسن را دارد که به راحتی بر وسوسه غلبه می توان نمود. از زمان به نحو احسن استفاده نمودم و به مراقبت از مادرم پرداختم و خیلی حال خوبی پیدا کردم.

مسافر غیاث: با وجود اینکه مدت کمی از درمان میگذرد، حس می کنم که به راهنمایم و برادران لژیونی خیلی نزدیک هستم و در این تعطیلات به مدد شربت ot هیچ گونه مشکلی نداشتم.

مسافر پیمان: در واقع دلتنگ نشدم، چون یاد گرفتم که هر نوع وابستگی اعتیاد است. به کارهای خودم بیشتر رسیدم و یک کتاب صوتی از کتاب 14 وادی عشق در حال تهیه هستم و در این تعطیلات وقت بیشتری برای این موضوع اختصاص دادم. در تعطیلات این را متوجه شدم که زمان های که به کارگاه و جلسه لژیون می آیم را اگر کار کنم برایم سود مادی بیشتری دارد ولی درمان خیلی مهم است.

مسافر صافی: در تعطیلات مشکل خاصی نداشتم، چون سفر اول خوبی داشتم. البته اگر سفر اول خوبی داشته باشیم میتوانیم در هر شرایطی در مسیر درمان باشیم. باید نقطه تحمل خود را افزایش دهیم تا هرگز وسوسه نشویم.

مسافر محسن: در تعطیلات سعی نمودم که حضور کم خودم را در خانواده بیشتر نمایم و این تعطیلات برایم خیلی خوب بود.

مسافر رضا: تعطیلات خوبی بود و من چون از یک لژیون دیگر به این لژیون آمدم، هنوز نمی توان به نحو احسنت مشارکت نمایم و یک سوال دارم که همیشه برای من ارتباط برقرار نمودم با راهنما و برادر لژیونی ها مشکل است، میخواستم بدانم که راه حل دارد یا خیر؟


سخنان استاد:

سلام دوستان، ایرج هستم یک مسافر


خدا را شکر میکنم که دوباره به این مکان مقدس آمدیم. کنگره دور همی نیست. بسیاری دور همی در طول زندگی داشتیم که اغلب آنها به جز سنگین تر کردن بار گناه ما نتیجه ای نداشت است.

پنچ شنبه قبل از تعطیلات با دعوت لژیون خرم آباد به آنجا رفته بودم و بسیار تشنه آموزش و محبت بودند. باید قدر اینجا را بدانیم امکانات ما و در مرکز و نزدیکی آقای مهندس بودن یک نعمت بزرگ است. باید بهتر و بیشتر آموزش بگیریم. در لژیون خرم آباد همه به دنبال آموزش بودند و در هنگام برگزاری جلسه با سخنان بنده اشک شوق میریختند و بسیار با محبت بودند.
این تعطیلات نشان از شجاعت و ایمان آقای مهندس به راه کنگره و اعضا دارد. وقتی یک آموزش با خلوص نیت باشد و اصول محکم و استوار داشته باشد هیچ جای نگرانی نیست.
با وجود دل تنگی که داریم ولی باید بیاموز م که در نبود لژیون و کنگره بتوانیم روی پای خودمان بایستیم.
حضور در کنگره برای سفر دوم و ادامه درمان الزامی است و زمان درمان به صورت کامل معین و مشخص نیست لذا باید همیشه و مرتب سفر و مطالعه مان را افزایش دهیم. سفر دوم دارو ندارد و داروی ما جهان بینی است. نظم باید تداوم داشته باشد و هرچه بیشتر منظم باشیم بیشتر به تعادل خواهیم رسید و اگر در تعطیلات از تعادل خارج شویم یعنی اینکه خوب آموزش نگرفته ایم. شاید کنگره چند روزی تعطیل شود ولی آموزش تعطیل بردار نیست. همیشه با سایت کنگره 60 و وبلاگ ارتباط داشته باشید. تعطیلات به معنی استراحت نیست.
به فرمان آقای مهندس نوشتن وادی های یازده تا چهارده را لغو گردید ولی ره جویانی که به میل خود نوشته اند، بسیار پیشرفت خواهند داشت و درمان آنها اصولی خواهد شد. خداوند به قلم قسم خورده است، به نوشته قلم یا آموزش قلم بسیار سفارش شده است.
حس دلتنگی به کنگره در صور ظاهر و باطن حس مشترک همه ما است. همیشه دل تنگی به سراغ کسانی می آید که داری قلب پاکی هستند.
مرتب کردن زندگی شخصی بسیار مهم است. نظم و خواب شب از مهمترین موارد موفقیت در سفر است.

مسافر رضا سوالی داشتند در مورد ارتباط برقرار نمودن با راهنما و برادران لژیونی

اگر ارتباط ما با راهنما آنطور که می خواهیم خوب نیست باید بدانیم فرکانس فرستنده و گیرنده هم خوانی ندارد. شما تازه به جمع لژیون 21 اضافه شده اید و بعد از مدتی حتما این مشکل حل خواهد شد. اگر ره جو راهنمای خودش را با حس انتخاب نماید، این مشکلات بعد از مدت کم حل خواهد شد.
همیشه در مقابل پروردگار سر تعظیم فرود آریم تا محبت در ما ظهور نماید. قدر دانی بسیار نعمت به همراه خواهد آورد. قدر دان همسفران و خانواده باشیم و جبران مافات نماییم. همسفران و خانواده در بدترین روزهای حال خرابی ما ماندن، این خیلی نکته مهمی است و ما حال که به سمت نور می خواهیم برویم باید زلال شویم. به همه توصیه میکنم که حتماً بعد از نماز صبح، آیت الکرسی را در حالت سر به سجده بخوانید و حتماً نتیجه خیلی خوبی خواهیم گرفت. چهره همه نشان میدهد که تعطیلات خوبی داشتند و از فرصت ایجاد شده به نحو احسنت بهر برده اند و این یعنی درمان برای همه ما مهمترین موضوع است.

دستور جلسه روز سه شنبه سی دی دبه است. متن سی دی نوشته شود و در مورد مشارکت خواهید نمود.

تهیه گزارش: مسافر سیاوش
تایپ و تنظیم: مسافر توحید

نوع مطلب : کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر، وادی ها، جهانبینی، دستور جلسات هفتگی، مطالب آزاد، 
برچسب ها : دستاورد تعطیلات کنگره، تعطیلات کنگره 60، عملکرد جلسات یکشنبه، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد،
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 15 مرداد 1397
چهارشنبه 31 مرداد 1397 02:07 ق.ظ
واقعا این نگاه متفاوت و دقیق شما به هر مسئله ای ستودنیست.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال حافظ

امکانات جانبی