وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون 21 در روز 1397/03/13 "استحکام پایه های مالی و علمی"

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - عملکرد لژیون 21 در روز 1397/03/13 "استحکام پایه های مالی و علمی" کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

به نام الله قدرت مطلق

امیدوارم که همه اعضا نمایندگی و لژیون 21 در این توفیق بزرگ شریک و سهیم باشند، مطمئنا لذت این امر در زندگی و همه حیات و حلقه ها به یاری ما خواهد آمد. هر کس اندازه وسع مالی خودش باید سهیم باشد.


خلاصه سخنان راهنما آقای ورمزیار:

دستور جلسه امروز لژیون از دو بخش تشکیل شده است. ابتدا دستور جلسه هفتگی کنگره 60 است که: در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره، من چه کرده ام؟ سپس شب قدر که مناسبت امشب و شب های آتی است.

ابتدا تکالیف لژیون روز سه شنبه و پنچ شنبه اعلام میشود.برای جلسه روز سه شنبه وادی دوازدهم نوشته شود و در مورد آن صحبت خواهیم نمود و برای روز پنچ شنبه سی دی هفته "شکوه تاج" نوشته شود. در ضمن سی دی لژیون هم از استاد امین " سی دی باز تاب"  است.

در مورد دستور جلسه"  در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره، من چه کرده ام؟" باید وضعیت خودمان را مشخص کنیم که آیا عضو کنگره هستیم یا خیر؟ اگر هستم یکسری تکالیف عملی و کاربردی داریم. در خانواده پدر به تنهایی نمی تواند جور مالی همه خانواده را تامین نماید. حدود 21 سال از عمر پر برکت کنگره 60 می گذرد و در تمامی جوانب باید مستقل باشیم. اگر روی پای خودمان نباشیم عین مستاجر باید خونه به دوش باشیم. باید همه احساس مسئولیت کنیم تا این کنگره در این منطقه بماند و کسانی که اذن ورود به کنگره را پیدا می نمایند، کنگره بیایند تا به حال خوش و رهایی برسند.


مطمئن باشیم که در سیستم کائنات هم همین مورد هست که هر چه کنی به خود کنی، گر همه نیک و بد کنی! هر بذری بکاریم همان را درو خواهیم نمود. انرژی همین هزینه که برای زمین کنگره پرداخت میکنیم به ما برمیگردد. همه در حد توان باید به زمین کنگره کمک کنند. خداوند هم برای امر خیر حامی و مدد کار است. کنگره متعلق به بشریت است و درصد احیاء انسانیت است و مطمئن هستم که خداوند مددکار ماست.


هر کس به کنگره کمک کند تا صاحب زمین شود به خود و خانواده خود کمک کرده است و یک فعل صالح برای آیندگان خواهد بود. به تعداد خشت های که در این زمین و ملک سهیم باشیم به ما حال خوش و سعادت نصیب خواهد شد. امیدوارم که همه اعضا نمایندگی در این توفیق بزرگ شریک و سهیم باشند، مطمئنا لذت این امر در زندگی و همه حیات و حلقه ها به یاری ما خواهد آمد. هرکس اندازه وسع مالی خودش باید سهیم باشد. باید یک سنگ بنا بگذاریم تا در دیار دیگر به فریاد مان برسد. حتی به اندازه چند خشت و آجر باید نقش داشته باشیم.


باید پایه های مالی ما خوب و مستحکم باشد تا بابت پژوهش و علم سرمایه گذاری کنیم. آقای مهندس در صدد تاسیس دانشگاه و آکادمی است. باید پایه های مالی ما محکم باشد تا همیشه این روند رهایی ها و حال خوش ادامه پیدا کند.


در مورد شب قدر هر چه بگویم کم است. این شب ها بسیار مهم است و تقدیر ما در این شب ها رقم میخورد. البته نمیشود یک شبه همه چیز تقدیر های مثبت برای ما رقم بخورد باید زحمت بکشیم و در یک کلام باید در صراط مستقیم بود. وقتی در صراط مستقیم هستی، همه چیز یا درست است یا درست خواهد شد. این شب ها را قدر بدانیم و حتماً در مراسم های آن شرکت کنید و برای همدیگر دعا کنید. از خداوند بخواهید که همیشه در صراط مستقیم باشیم و همیشه در کنگره باشیم.

تهیه گزارش و تنظیم: مسافر توحیدطبقه بندی: کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر، وادی ها، جهانبینی، دستور جلسات هفتگی، مطالب آزاد،
برچسب ها: خلاصه عملکرد، ایرج ورمزیار، کنگره 60، لژیون 21، نمایندگی شادآباد، استحکام پایه های مالی،
دنبالک ها: درمان سیگار راهنما: آقای ایرج ورمزیار،

تاریخ : دوشنبه 14 خرداد 1397 | 03:14 ق.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.