وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه عملکرد لژیون 21" وادی هشتم" جلسه 23 فروردین97

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه عملکرد لژیون 21" وادی هشتم" جلسه 23 فروردین97 کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

به نام الله قدرت مطلق

سلام دوستان ایرج هستم یک مسافر

دستور جلسه لژیون 21 : وادی هشتم و تاثیر آن روی من


زمان مانند تردمیل است! اگر روی تردمیل بودی و حرکت نکردی و ایستادی! به بیرون و پایین پرتاب خواهی شد! وقتی تردمیل حرکت می کند تو هم باید حرکت کنی. زمان در حال حرکت است و ما باید هم سو با زمان حرکت کنیم. در سکون زایش نیست و سکون محکوم به شکست است.

سخنان راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار:

باید به زبان ساده ولی گویا و حقیقی مطالب وادی ها را بگوییم تا ره جویان بتوانند به آسانی و سهولت درک نمایند. اگر حرکت کنی، راه برایت نمایان خواهد شد. مشکل و سختی همان قدم اول است.

برای برخی بیدار شدن برای نماز صبح لذت بخش است و برای برخی سخت. اگر از رختخواب کندی و بلند شدی دیگر راحت است! اگر فاقد آموزش باشی نمیتوانی بیدار شوی، باید آموزش گرفته باشی تا بیدار شوی و از نماز و راز و نیاز با خداوند لذت ببری!

اگر آموزش گرفته باشی از موقع خواب تا بیداری به عشق نماز صبح لحظه شماری می کنی!

وادی هشتم می گوید که " با حرکت راه نمایان میشود."

باید بدانیم که وقتی راهی هست، یعنی میشود به مقصد رسید! توقف حربه نیرو های منفی و بازدارنده است. نا امیدی، ترس از برنده ترین سلاح های نیروهای بازدارنده هستند. چون سابقه شکست های متعددی در ترک اعتیاد داریم! نیرو های منفی هم از این نقیصه استفاده میکنند و به ما ضربه میزنند. ولی فقط کافی است که حرکت کنی! وقتی حرکت کردی خود راه برایت نمایان میشود و نیرو های مثبت و الهی به مدد ما خواهند آمد. وجود کنگره 60 به مدد همین نیرو های الهی است و نیروی الهی مانند آقای مهندس بزرگوار این کنگره را بوجود آورده که ما به درمان و تعادل برسیم.

رودخانه از تمام موانع پیش روی خودش می گذرد! از روی تمام موانع می گذرد چون هدف دارد و می خواهد به بحر یا اقیانوس برسد.

از راهی لذت خواهی برد که خودت در آن قدم گذاشته باشی و به اختیار وارد آن شده باشی و اگر اجباری باشد به پایان راه نخواهی رسید! با اختیار باید انتخاب کرد تا به ارزش واقعی راه درمان پی ببری. وقتی متوجه شدی که این راه چقدر خوب و پر ارزش هست و با لذت در کارگاه و جلسات لژیون شرکت کردی به درمان خواهی رسید.

وقتی خواسته درمان داشته باشی و درمان شما برایتان لذت بخش بود و جوینده درمان بودی و در جهت ش حرکت کردی به درمان خواهی رسید. سختی های احتمالی را با میل خواهی پذیرفت و مرتفع خواهی کرد.

برای مادر، حمل بچه به مدت 9 ماه سخت است ولی چون میداند که مقصد یک مقصد با ارزش است و خداوند یک نعمت بزرگ بهش ارزانی خواهد داشت. با آغوش باز می پذیرد!

کسی که برای سلامتی خودش ارزش قائل است، سختی است که ما را آبدیده می کند و باید سختی باشد تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم تا به تکامل برسیم.

سختی برای صیقل و آبدیده کردن ما است. طلای که 24 عیار است کلی حرارت دیده و سختی کشیده است تا تبدیل به طلای ناب و خالص گردد! سنگی که به یک تندیس تبدیل شده است، قبلاً ضربات تیشه را تحمل کرده است.

سختی برای تکامل است و با هر سختی یک قدم به خواسته های خودمان نزدیک خواهیم شد. اگر حالت خوب باشد اینجا بهشت است.

زمان مانند تردمیل است! اگر روی تردمیل بودی و حرکت نکردی و ایستادی! به بیرون و پایین پرتاب خواهی شد! وقتی تردمیل حرکت می کند تو هم باید حرکت کنی. زمان در حال حرکت است و ما باید هم سو با زمان حرکت کنیم. در سکون زایش نیست و سکون محکوم به شکست است.

این سفر یک سفر درونی است و باید سفر در صور پنهان انجام شود. اینجا راه درمان داریم و راهنمای داریم که همیشه در کنار شما است و باید طبق برنامه حرکت کنی تا به رهایی برسی.

کسی که ثابت است و یکجا در حال درجا زدن است! فاقد خواسته است و خواسته قوی ندارد. اگر خواسته داشته باشی از کوه بالا رفته و نشانی در بالای کوه خواهی گذاشت.

از اینکه به سخنان بنده گوش نمودید، سپاسگزارم

تهیه گزارش و تنظیم: مسافر توحید
طبقه بندی: وادی ها، جهانبینی، دستور جلسات هفتگی،
برچسب ها: خلاصه عملکرد لژیون، وادی هشتم، دستور جلسه هفتگی، سخنان راهنما آقای ایرج ورمزیار، ترک اعتیاد، درمان اعتیاد،
دنبالک ها: وبلاگ درمان سیگار راهنما آقای ایرج ورمزیار،

تاریخ : شنبه 25 فروردین 1397 | 09:18 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.