تبلیغات
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - " یا مقلب " به قلم کمک راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - " یا مقلب " به قلم کمک راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - " یا مقلب " به قلم کمک راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

نوروز 1397 بر تمامی مسافران و همسفران کنگره 60 مبارکباد.

سلام دوستان، ایرج هستم یک مسافربهار از راه رسید، طبیعت ردای سبز برتن نموده، چکاوک ها ، هزار دستان نغمه و سرود عشق و فرح بخش و تازه سر داده اند. انسانها را به مهر ورزی و هم زیستی فرا می خوانند.

بهار زیبا، پیام آور عشق و رویش است. همیشه دل انگیز ترین خاطرات ما در عید است. بهار پیام آور تعادل است و با آمدنش دل ها را سرشار از سرور و جان ها لبریز معرفت می شود.

رحمت و محبت خدای مهربان را به یاد می آورم و اینکه چشمه مهر یزدان همواره بسوی آدمیان و همه مخلوقات سرازیر است. اما اگر ما نشانه ها یش را فراموش نماییم. او هرگز ما را فراموش نمیکند. بار دگر نوید فصل ها به جلوه گری قدرت بی پایانش می پردازد. تا شاید دلی به یاد او افتد و به شوق ببیند و برای تماشای جلوه ها یش اشک شوقی از چشمی جاری شود.

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمام ایرانیان در سراسر گیتی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینماییم .

پیروز و سربلند باشید.

نگارنده: کمک راهنما لژیون 21 مسافر آقای ایرج ورمزیار

تایپ: مسافر توحید
طبقه بندی: وادی ها، جهانبینی، دستور جلسات هفتگی، مطالب آزاد،
برچسب ها: نوروز97، سال نو مبارک، کنگره 60، ایرج ورمزیار، نمایندگی شادآباد، عید،
دنبالک ها: درمان سیگار راهنما: آقای ایرج ورمزیار،

تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1396 | 03:04 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.