وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - حس آخرین روز فعالیت پارک طالقانی

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - حس آخرین روز فعالیت پارک طالقانی کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

یا حی

صبح زود قدم در پارکی نهادم که هفت ماه است که میعادگاه روز های جمعه من و خانواده ام شده است. اینجا زندگی را دوباره یافتم. اینجا در کنار مزار شهدای خاک، پاکم و در محضر یگانه روزگار و دردانه هستی جناب آقای مهندس دژاکام هستم.


سلام دوستان، توحید هستم یک مسافر

 بیست و پنجمین روز اسفند سال 96 است. زمستان در نفس های آخر خویش است و درختان ریشه ها را محکم کرده اند تا به دنیای تازه و نو قدم بگذارند.

جوانه و شکوفه و بوی خوش بهاری دیگر در فضا پر شده است. انگار که خون جدید در رگهای طبیعت جریان پیدا کرده است و رنگ این خون، سبز است و رنگ ناب خداوندگار من.

آری رنگ سبز در حال گسترش بر عالم خاکی است و رشد درختان و شکوفه ها در پارک نمودار است.

صبح زود قدم در پارکی نهادم که هفت ماه است که میعادگاه روز های جمعه من و خانواده ام شده است. اینجا زندگی را دوباره یافتم. اینجا در کنار مزار شهدای خاک، پاکم و در محضر یگانه روزگار و دردانه هستی جناب آقای مهندس دژاکام هستم.

هفت ماه است که در دنیای تازه قدم گذاشته ام و هر روز برایم جذاب تر می شوم.

ورزش، شادی و نشاط، گمشده من و دیگر مسافران بود که در اینجا موج میزند. همسفران والا مقام هستند و نظاره گر این ایام خوش و حال خوش ما هستند و خشنود که راه گم کرده را باز یافتیم.

تیم های ورزشی مختلف در حال ورزش هستند و ورزش کنگره 60 با ورزشی که همه جا هست متفاوت است! ورزشی با نگاه متفاوت و بی نظیر

استقرار ورزش پهلوانی و باستانی، و زمین های ورزشی مختلف در کنار نشریات همیشه برایم قابل توجه بوده است. زمزمه ای دارم که می گوید همه چیز باهم! عین همین طبیعت

وقت بیدار شدن همه درختان یک زمان است و با همه توان در حال قد کشیدن هستند تا به نور برسند و انرژی بگیرند و زیباتر و قوی تر شوند. برای بیداری باید بیدار شد و حرکت کرد یک مسافرت و یک سفر از ظلمت به سمت نور از تاریکی به روشنایی...

دیگر مسابقات جام عقاب طلایی تمام شده است و همه ورزشکاران در حال تمرین هستند تا با آمادگی بیشتر به مسابقات جام سردار برسند و دوباره آموزش بگیریم. این روش مرد نیک روزگار است که در حال در حال آموزش هستیم و همیشه در حال ارتقاء و تکامل هستیم. مانند طبیعت و درختان

زمین فوتبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، دارت و تنیس روی میز و... البته محوطه ورزش پهلوانان، باستانی پر است و در گوشه محوطه باستانی، سفره هفت سین به رسم آداب اصیل ایرانی چیده شده است که بسیار زیبا بود. چه زیباست که مسافران و همسفرانشان در کنار این سفر به ثبت تصویر می پردازند و با لبخند در کنار هم هستند و از کنار هم بودن لذت میبرند.

ورزش گروه همسفران در حضور دیده بان محترم ورزش خانواده، سرکار خانم آنی کماندار بزرگوار هم در انتهای محوطه زمین ورزشی برقرار است و همسفران این بال پر پرواز مسافران هم در حال ذخیره انرژی و افزایش روحیه خود هستند و زیباست لبخند فرزندان و همسفران کوچک ....

خدمتگزاران همه در حال تکاپو هستند، تا بتواند بهره بیشتر از خدمت انتشار و جذب نمایند و این رمز و راز خدمت در کنگره 60، عین عدالت احدیت است که در هر جا قرار داری، عین عدالت است.

در این آخرین روز پارک هم مردی از دیار نیکان آمد و نور هم بر روی زمین روانه شد. جناب آقای مهندس در حال نقش امضاء بر اوراق رهایی است و با لب همیشه خندان با رها شد گان و راهنمایان عزیز در حال گفتگو است و این زیبا ترین صحنه پارک طالقانی است.

رهایی و آزادگی از بند افیون و اعتیاد که آرزوی بشریت بود، به دست جناب آقای مهندس رخ داده است. این علم نور است و بی شک از نور منشعب شده است.

خدایا برای هر نفس خود، هزاران سال باید شکر کنم. این همه حال خوش را کجا میشود یکجا جمع کرد!

پیشاپیش سال جدید و این عید باستانی را به بنیان کنگره 60، جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده والا مقام شان و تمام اعضای کنگره تبریک میگوییم و برای همه دعای اعتلای نفس را دارم.

می نگرم که: بنگر که تا چه حد است ، مکان آدمیت

در انتها از ایجنت ، گروه مرز بانی مسافران و همسفران، همه نگهبانان رشته های ورزشی، دبیران گرامی، گروه خدمتگزاران نشریات، آبدار خانه، گروه پارک بان های محترم و همه مسافران و همسفران محترم برای برپایی این روز زیبا کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 

نگارنده: مسافر توحید ره جوی لژیون 21




طبقه بندی: وادی ها، جهانبینی، دستور جلسات هفتگی، ورزشی، مطالب آزاد، رهایی،
برچسب ها: حس رهایی، سال نو، سال جدید، حس روزگار نو، لژیون 21، ایرج ورمزیار،
دنبالک ها: درمان سیگار راهنما: آقای ایرج ورمزیار،

تاریخ : یکشنبه 27 اسفند 1396 | 11:27 ق.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.