تبلیغات
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - گفتگو با راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با پیشگیری مهار و درمان اعتیاد را در اختیار مصرف کنندگان مواد مخدر خانواده های آنها و همچنین کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ :مسافر ایرج ورمزیار
نظرسنجی
مطالب وبلاگ برای درمان اعتیاد چقدر مفید میباشد؟


به نام نامی اللّه قدرت مطلق


"اوج گرفتن جهان بینی" در واقع این جهان بینی به مانند گارد حفاظتی و سد محکمی از ما در مقابل نیروهای مخرب و بازدارنده محافظت مینماید و مانع ورود القائات منفی خواهد بود بشرط انکه به قدرت تشخیص ماهیت خواسته ها برسیم و معرفت و عمل سالم را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم.


با عرض سلام و ادب خدمت راهنمای گرانقدرم از لژیون 21 شادآباد جناب آقای ایرج ورمزیار گرامی،بسیار خوشحالم که به اصرار بنده پاسخ مثبت دادید و قبول نمودید که مرا با نور درونی خودتان بیشتر و بهترمورد جلا دهید ،سخنان شما همیشه برای بنده سرشار از آموزش بوده ومنشاء خیر در زندگی ام شده و به نوبه خودم از شما ممنونم که مرد و مردانه پای چاه تاریکی و جهالت ایستاده اید و امثال توحید را نجات میدهید.


-لطفا ابتدا اعلام سفر نمائید.

سلام دوستان،ایرج هستم یک مسافر،با 18 سال تخریب وارد کنگره شدم،آخرین آنتی ایکس های مصرفی تریاک،متادون،شیشه به روش " دی اس تی" و با داروی درمان اپیوم تیکچر به مدت 18 ماه سفر نمودم با راهنمایی،راهنمای گرانقدرم جناب آقا مجید باغستانی و ورزش در کنگره فوتسال و ایروبیک ،رهایی 4سال و 6ماه و در ادامه سفر سیگار داشتم به راهنمایی،راهنمای گرانقدرم جناب اقای رامین سعادت جو به مدت 10 ماه با آدامس نیکوتین دار خوراکی رهایی 3 سال و 2 ماه

-به نظر شما در چه صورت میتوان به تعادل واقعی و حقیقی رسید؟

تعادل حقیقی و واقعی زمانی حاصل میشود که انسان در صور آشکار و پنهان،یکسان شده باشد.یعنی هر دو صور وی بصورت کاملا موازی و متساوی رشد نماید و به نقطه ای برسد که حرف با عملش یکسان باشد و این میسر نمی شود ،مگر با تزکیه و پالایش در جسم وجان

-کدام پیام و کدام وادی برای شما الهام بخش است؟

تمام کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و 14 وادی کتاب عشق،اثر بخش و تاثیرگذار هستند،اما شخصا" وادی هشتم و پیمان آن وادی بسیار منشاء اثر میدانم چون در صورت اجرای وادی هشتم ،انسان به نوعی با خودش مواجه میشود و تکلیفش را برای ادامه راه میداند، و در واقع بعد دیگری از زندگی را انتخاب مینماید.

و پیام " من آب میاورم ...." تاثیری شگرفی بر روی من گذاشت.

-کدام سی دی در تکامل و تعادل بسیار مهم است؟

تمام سی دی های کنگره در مسیر تکامل و تعادل انسان نقش بسزایی دارد، اما سی دی های که روی شخص من تاثیر متفاوتی داشته است،سی دی"چشمه های جوشان وفاضلاب های خروشان" از مهندس بزرگوار و سی دی  "بخشش" از استاد امین و در نهایت سی دی خداوند تکلیف و راه را برای من مشخص و نمایان نمود.

-فرق خدمت در جایگاه کمک راهنمایی و دیگر خدمت های کنگره چیست؟

هرخدمتی در کنگره نصیب ما شود یک سطح انرژی دارد ،گرچه ماهیت همه آنها یکی است و از یک منشاء می آیند اما خدمت در جایگاه کمک راهنماییدارای شرایط خاص و ویژه ای است،چرا که بایستی مرتبا" به روز بوده و از اطلاعات و علم روز کنگره همزمان برخوردار باشی و همواره بایستی در راه کسب دانایی خود و انتقال اطلاعات به مسافران به جد اقدام نمایی و کوتاهی و رکود در این خدمت هرگز جائز نیست.

-چه عاملی باعث میشود که رهجو فرمان راهنما را با جان و دل بپذیرد؟

اگر حرف با عمل راهنما یکسان باشد و صور آشکار و صور پنهان به موازات هم رشد نماید وتزکیه وپالایش را از خود شروع کند و این موارد توسط رهجو به روشنی دیده شود،آنجا ست که رهجو با جان و دل فرمانپذیر میشود،در غیر اینصورت هم راهنما و هم رهجو به مشکل برخورد خواهند کرد!

-محبت و عشق در جایگاه شما در کجا قرار دارد؟

محبت وعشق یکی از والاترین نعمات خداوندگار است که به بندگانش عطا نموده است وحال هرچه این پیوند عمیق تر باشد انسان موفق تر خواهد بود و شخصا سعی میکنم که این عشق و محبت را کاربردی کنم و در عمل و رفتارم نمایان باشد و سعی میکنم به بهترین شکل ممکن به رهجویان و سایر مخلوقات منتقل نمایام،زیرا برایم اثبات شده است که عشق و محبت به مانند یک رشته کوه تمام انسانها را به هم متصل میکنند وباعث جذب انسانهای دردمند میشود. محبت وعشق حقیقی یک داروی شفابخش برای تکامل انسانهاست که به سمت نور در حال حرکت هستند.

-نقش حضور اول وقت در پارک طالقانی در طی سفر و بعد سفر چیست؟

ما بواسطه اعتیاد سالیان سال از لذت سپیده دم و صبحگاه و لذت دیدن طلوع خورشید و هوای دل انگیز صبحگاهان محروم شده بودیم ودر خواب غفلت بسر میبردیم که با دید بلند جناب مهندس بزرگ و حضور در پارک طالقانی نه تنها از تمام لذت ها استفاده مینماییم و به شور ونشاط میرسیم و برای کسب انرژی یکهفته کاملا عالی است. به اعتقاد بنده کسانی که اول وقت در پارک حضور دارند سهم بیشتری از انرژی های ساطع شده خواهند برد و از تعادلبهتری برخوردار خواهند بود.و در طی هفته خواب بهتری خواهند داشت.

-کنگره را با چه چیزی عوض میکنید؟

مگر میشود انسان زندگی اش را با متاعی عوض کند!کنگره یک بخش بسیار مهم و اساسی در از زندگی من است و در این مکان امن الهی  در حال یادگیری و رشد و تکامل هستم و در این کنگره هست که سعی میکنم به منبع نور حقیقی متصل گردم.

-شماراهنمای درمان سیگار هستید،توصیه شما به مسافران که هنوز وارد سفر بسیار مهم سیگار نشده اند چیست؟

اگر ما کنگره ای هستیم بایستی تابع آموزشها و حرمت ها و پیام های کنگره باشیم.

کنگره به ما چه میگوید؟ میگوید اگر امروز لایه ازن سوراخ شده است و گازهای گلخانه ای در این پهنه عرض اندام میکنند واگر امروز از هوای آلوده رنج میبریم و سلامت خود و دیگران به خطر افتاده است و... بعضی از انسانها دچار حمله قلبی و تنفسی قرار گرفته اند و از همه بدتر سالمندان و کودکان در معرض آسیب بسیاری هستند و اگر بواسطه دود سیگار و قلیان کشیدن ما نفسی از بین برود و یا خدای نکرده فوت نماید،مطمن باشید که تمام افرادی که این عمل ضدارزشی را انجام میدهند در قتل نفس مشارکت دارند ودر بعد بدی بایستی جوابگوی این مشارکت خویش باشند ودر محضر خداوند نمیشود خود را تبرئه نمود چون هستی دقیق است و خداوند سریع الحساب هم در بعد نیکی و هم در بعد بعدی!

گفته استاد امین گرامی است که: مصرف سیگار یکی از مصادیق کفر است و حجت بر همه را تمام نموده است و در ثانی سیگار و یا هر ماده دخانی حکم آنتی ایکس را دارد و طبق تحقیقات عینی کنگره برای قلب و عروق و سلامتی و ریه بسیار خطرناک است. اغلب پس از درمان سیگار طعم حقیقی و واقعی زندگی را میچشند و به همه توصیه میکنم که این مصداق کفر را از جان و بدن خویش بیرون کنند.

-یک سفر خوب و استاندارد به چه عاملی بستگی دارد؟

خواست باید باشد تا تقدیر ترسیم شود تا قدرت مطلق فرمان صادر نماید، ودر ادامه رعایت قوانین و مقررات و حفظ حرمتها و گوش به فرمان بودن از راهنما بصورت عملی وکاربردی و تزکیه و پالایش میتواند یک سفر مناسب و استاندارد برایمان به ارمغان بیاورد

- در تربیت نفس به چه چیزی باید توجه نمود؟

برای تربیت صحیح و درست نفس،بایستی به این نکته توجه نماییم که به هیچ عنوان نفس را نباید سرکوب نمود.و در مرحله بعد بایستی به معرفت لازم برسیم تا بتوانیم تشخیص دهیم و با ارتقاء دانایی بین ارزشها و ضد ارزشها تمیز داده شود و با دوری از ضدارزشها و اجرای وادی پنچم به صورت کامل مرحله به مرحلهو با توجه به پروسه زمان پیش برویم و کم کم جهت نفس خویش را بسمت ارزشها سوق دهیم و نفس به سمت مثبت عادت نماید و انجام دادن ارزشها سهل گردد و در این مرحله دیگر ضدارزشها به فراموشی خواهند رفت و نفس به مرحله تکامل و تعالی نفس مطمئنه خواهد رسید و به فرمان عقل خواهد رسید. البته باید هوشیار بود که دردام نیروهای بازدارنده و مخرب نیفتیم و یادمان باشد که در این مرحله گذر،آزمونهای متعدد باید عبور کنیم.

-چگونه در میدان القائات منفی و غیرسازنده قرار نگیریم؟

بایستی در فراگیری آموزشهای ناب کنگره و بالا بردن میزان دانایی موثر خود و کاربردی نمودن آنها بسیار جهد و تلاش کنیم.

"اوج گرفتن جهان بینی" در واقع این جهان بینی به مانند گارد حفاظتی و سد محکمی از ما در مقابل نیروهای مخرب و بازدارنده محافظت مینماید و مانع ورود القائات منفی خواهد بود بشرط انکه به قدرت تشخیص ماهیت خواسته ها برسیم و معرفت و عمل سالم را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم.

-لطفا کوتاه و حسی قرار دهید.

مهندس دژاکام: طلایه دار حقیقت و راستی و عشق به خالق و مخلوق

کتاب عشق: کتابی که مرا به عشق حقیقی و ایده آل آشنا نموداست

کتاب 60 درجه: مرجعی برای عبور از تاریکی به سمت نور

استاد امین: بزرگ دانایی که در عین جوانی ،روح بزرگی دارند

لژیون: حلقه عشق و مهربانی

خواب ایده آل : لازمه حیات و مایه آرامش

رهجوی سفر اوّل:شکوفه های یاس

همسفران: فرشتگان زمینی و پرچمداران ایثار،گذشت،عشق و محبت و بندگان بزرگ و والای خدای مهربان

آفت سفر اوّل: قضاوت، که یقینا" قضاوت صحیح نیست

 

کلام آخر

حضرت امیر(ع) در حکمی به مالک اشتر فرمودند: دستی به سمت دلشکستگان دراز کن وآن غمکده های ویران را عمران نما و مرمت کن،در دلهای شکسته که از فروغ و امید،شور،فرح تهی و خاموش شده است، جمال ابدیت جلوه میکند،آری قلب شکسته عرش خداست،لیکن پس آنکس که آن سرای ویران را تعمیر کند،کعبه مقدس را آبادان ساخته است و....

امیدوارم بتوانم این کلام حق حضرت امیر(ع) را در جایگاه خودم کاربردی کنم.

از جناب مهندس و خانواده محترمشان بخاطر همه چیز،همه چیز تشکر و قدردانی میکنم واز همه مسافران و همسفران عزیز،خاضعانه التماس دعا دارم و از شما مسافر توحید عزیز بابت این گفتگوی زیبا و عالی ،کمال تشکر را دارم و امیدوارم توانسته باشم تا حدودی حق مطلب را ادا کرده باشم.

نور حق در لحظه،لحظه زندگیتان جاری و ساری باد.

"استاد و راهنمای عزیزم از این گفتگو بسیار لذت بردم وآموزش گرفتم،ممنونم که از هر لحظه برای آموزش و تعالی بنده و امثال بنده استفاده عالی میکنید. امیدوارم اینقدر خوب حرکت کنم که لایق محبت شما باشم. یاحق


وبلاگ راهنمای ایرج ورمزیار لژیون 21 شادآباد
http://varmazyarc60.mihanblog.com
وبلاگ ویلیام ال وایت درمان سیگارراهنما : ایرج ورمزیار
http://varmazyarc60nrt.mihanblog.com

نوع مطلب : دستور جلسات هفتگی، مصاحبه، مطالب آزاد، ورزشی، جهانبینی، رهایی، تولد، وادی ها، کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر، 
برچسب ها : درمان اعتیاد، اعتیاد، ایرج ورمزیار، گفتگو، راهنما، کنگره 60، وبلاگ راهنما ایرج ورمزیار،
لینک های مرتبط : لژیون درمان سیگار راهنما ایرج ورمزیار، وبلاگ راهنما: ایرج ورمزیار،
          
چهارشنبه 20 دی 1396
پنجشنبه 21 دی 1396 07:14 ق.ظ
سلام
خداقوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال حافظ

امکانات جانبی