تبلیغات
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه عملکرد لژیون 21 در مورخه 96/10/17 به استادی راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه عملکرد لژیون 21 در مورخه 96/10/17 به استادی راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه عملکرد لژیون 21 در مورخه 96/10/17 به استادی راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
به نام قدرت مطلق الله
سلام دوستان،توحید هستم یک مسافر

"عشق و محبت دو سر یک کمان هستند و باید باهم و متوازن کشیده شوند تا تیر به هدف بخورد و عشق واقعی و محبت واقعی،هیچ فاصله ای باهم ندارند و عشق حقیقی و محبت واقعی با هم اجین هستند واگر عشق غیر واقعی باشد قطعا" محبت هم غیر واقعی است.در بین عشق حقیقی و محبت حقیقی هیچ فاصله ای وجود ندارد"

طبق فرمایش راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار ،جلسه لژیون 21 در  امروز یکشنبه 96/10/17 به پرسش و پاسخ و بیان مشکلات رهجویان اختصاص داده شد.

ابتدا مسافر آقای محمد غدیری سوال پرسیدند که : بین عشق و محبت فاصله ای هست و اگر هست چقدر است؟

راهنمای گرانقدر فرمودند که: عشق و محبت دو سر یک کمان هستند و باید باهم و متوازن کشیده شوند تا تیر به هدف بخورد و عشق واقعی و محبت واقعی،هیچ فاصله ای باهم ندارند و عشق حقیقی و محبت واقعی با هم اجین هستند واگر عشق غیر واقعی باشد قطعا" محبت هم غیر واقعی است.در بین عشق حقیقی و محبت حقیقی هیچ فاصله ای وجود ندارد.

سوال دوم توسط مسافر توحید شکیبائی پرسیده شد که: تکانه چیست و تکانه ها برای رهجویان سفر اول و دوم چیست؟

راهنمای عزیز فرمودند که:  به مجموع اضداد تکانه گفته میشود. و اضداد و تکانه ها برای پیشرفت،تکامل و آموزش انسان هستند. مانند نیروی باد که برای حرکت اتومبیل یک نیروی مخالف و بازدارنده هست و برای بلند شدن هواپیما از روی زمین یک نیروی کمکی و مفید! نیروی منفی و بازدارنده برای این هست که انسان جایگاه حقیقی خودش را پیدا کند و جمله معروفی است که "ادب از که آموختی،از بی ادبان" یعنی به بی ادب نگاه کردم و کارهای زشت و ناپسند اورا انجام ندادم!

تکانه برای سفر اولی: نقص فرمان ،قوانین و حرمت ها و وظایف رهجوهست.

ولی برای سفر دومی : کارهای ضد ارزشی تکانه هستند و با ورود به ضد ارزشها از مسیر کم کم دور شده و به بیراهه وارد خواهید شد.اگر در سفر دوم از کنگره فاصله گرفتی و آموزش و یادگیری نداشتی،آسیب پذیر خواهی شد. قدرت نیرو های منفی وتکانه در صور پنهان بیشتر است و هرکه به جهان بینی اهمیت داده باشد  و تماما" کاربردی کرده باشد در سفر دوم خیلی خیلی راحت خواهد بودوگرنه بلافاصله ضربه خواهد خورد.و مهمترین مشکلات در سفر دوم بی کاری،پول زیاد هست و باید در درآمد و کار تعادل ایجاد نمود و باید به کنگره متصل باشی و آموزش بگیری تا گارد حفاظتی داشته باشی!

اگر در سفر اول به تزکیه و پالایش اهمیت دادی و خصوصا نماز خواندی در سفر دوم که خودشناسی هست سهل تر خواهی بود.

"باید معرفت و شناخت و تشخیص نسبت به نیروی منفی پیدا کنی و بین ارزش و ضد ارزش تفکیک قائل شوی تا نیروی منفی را خوب بشناسی و با شروع تزکیه و پالایش به فرمان عقل نزدیک شوی"

در آخر پیام سفر اول آمده است که: ".... بندعشقی بین توو قدرت مطلق" یعنی هرچه خلوصت و ظرفیتت بالاتر برود و تزکیه و پالایش نمایی یک بند عشقی بین تو و خدایت برقرار میشود و آنگاه تفاوت بین قبل و بعد سفرت را متوجه خواهی شد.آنگاه خدمت به دیگران را خدمت به خودت خواهی دانست و ایده آل هایت عوض میشوند! و دیدگاهت نسبت به جهان هستی و تمامی مخلوقات تغییر میکندوبا همه چیز و همه کس و تمام مخلوقات با زبان عشق و محبت سخن خواهی گفت

تا حالا از خودتان پرسیده اید که چرا ما به بندگان بزرگ و خاص پروردگار عالم توکل میکنیم ؟ چون مقام ومرتبه آنها آنقدر نزد خالق بی همتا بالاست و در مقام انسانیت خود انقدر خوب و با ارزش بودند که خالق متعادل عنایت بیشتری به ایشان دارند.

هیچ گاه به ظاهر،لباس،پوشش انسانها قضاوت نکنید،ارزش هر کس فقط در نزد خداوند محفوظ است و او عالم بر همه چیز است.

اگر بند دنیوی در دل شما باشد مانع پرواز به سمت رب متعال است.

در ادامه استاد نکاتی راجب خواب بیان نمودند که: آدمی به طور کلی در 24ساعت شبانه روز باید 8 ساعت خواب و 8ساعت کار و8ساعت استراحت نماید.و 8ساعت استراحت را به هیچ عنوان نباید بخوابید و آن زمان برای فراگیری آموزش،خدمت ،با خانواده بودن،انجام تکالیف،گوش کردن سی دی و مطالعه و... است.اگر خوب نخوابیم در سفر اول تمام شربت سوخت میشود باید خوب خوابید تا انرژی داشته باشیم به کارهایمان برسیم.خواب شب برای دفع سموم بدن است و در سی دی "اهمیت خواب شب ازاستاد امین"" تمام نکات لازمه یک خواب خوب را به خوبی توضیح داده شده است واگر کسی هست آن سی دی را گوش نکرده حتما به ایشان توصیه میکنم تا گوش نماید.و بدانید که خواب بین سفر اول و دوم کاملا متفاوت است و هرچه بیشتر و بهتر بر روی خودت کار کرده باشی به خواب هم کنترل خواهی کرد و در کل خواب هم به سمت ارزشها میرود.

در پایان برای جلسه بعد روز سه شنبه سی دی "کلام حق" را گوش داده و متن آن را بنویسید و در یک جمله میگویم که: کلام حق واضح است،روشن مثل قانون و قابل اجرا و پیچ ندارد و به سادگی هم در دل مینشیند.

پایان
طبقه بندی: جهانبینی، دستور جلسات هفتگی، مطالب آزاد،
برچسب ها: ایرج ورمزیار، اعتیاد، درمان اعتیاد، کنگره60، شادآباد، لژیون21، عشق،

تاریخ : دوشنبه 18 دی 1396 | 07:09 ق.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.