وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خللاصه عملکرد لژیون"ویلیام ال وایت " به راهنمای آقای ایرج ورمزیار

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خللاصه عملکرد لژیون"ویلیام ال وایت " به راهنمای آقای ایرج ورمزیار کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
به نام نامی قدرت مطلق الله

خلاصه عملکرد لژیون "ویلیام ال وایت "به راهنمای آقای ایرج ورمزیار در شعبه شادآباد روز 96/10/12 سه شنبه

سلام دوستان ،ایرج هستم کمک راهنمای یک مسافر

بارها گفته شده است مستقیما" با استعمال سیگار 30 ماده کاملا" سرطانی وارد بدن خود میکنیم.و نیکوتین که درون سیگار هست که برای بدن مفیداست و اگر عادت مصرف سیگار نداشته باشیم همین نیکوتین در مغز و پشت سلسله عصبی نخاعی تولید میشود.وقتی به مصرف سیگار میپردازیم آن نیروگاه تعطیل شده و ما وابسته به مصرف میشویم.بهترین شکل دریافت نیکوتین از طریق مصرف غذا هست که نیکوتین در سالاد شیرازی،کلم بروکلی،بادمجان و... هست.

امروزه تجارت سیگار و دخانیات بسیار سودآورشده است و تجار برای ترغیب به مصرف همه نوع کاری انجام میدهند

باروت ،چسب و مواد افزودنی بسیار خطرناک به سیگار اضافه میشود که مردم بیشتر به مصرف آن رو آورند!

برای درمان هر نوع بیماری یا سوءمصرفی باید داروی مناسب جایگزین شود تا درمان به خوبی حاصل شود.

وقتی در ترک سقوط آزاد سیگار (که بسیار اشتباه هست) در موقعی که بدن دنبال نیکوتین میگردد و فرد سیگار نمیکشد و ریه به خودش فشار می اورد و به خودی خود باز و بسته میشود وچون دیگر نیکوتین به ریه نمیرسد، اکسیژن و هوای داخل ریه و پس مانده سموم ریه هوا را بصورت مایع کرده و تبدیل به آبی اسیدی میشود که خیلی خطرناک است و عملیات تنفس را مختل میکند و احتمال سکته زیاد میشود.

وقتی مهندس به تفکر درمان سیگار بود به دنبال بهترین راه و بهترین درمان و در عین حال قابل استفاده برای عموم بود که از بین تمام گزینه ها به آدامس نیکوتین دار رسید و ابتدا خودش و سپس یک پایلوت 100 نفره به درمان سیگار نائل شدند و سپس این روش را جهانی نمودند که در آمریکا توسط "ویلیام ال وایت"افراد بسیاری به درمان رسیدند.

با هرپک به سیگار دریچه نای و ریه به مقدار 50% منقبض میشود و فشار زیادی به این عضو حیاتی وارد میشود و هر روز دریچه نای تنگ و تنگتر میشود و جرم دود و مواد مضر هم بر جداره ریه و نای این مشکل را دوچندان میکند و باعث میشود تنگی نفس و سپس آسم به سراغ مصرف کننده بیاید.

ناخاصی ها و مواد مضر در خون حل شده و به دیواره رگهای کرنری قلب رسیده و آنجا رسوب مینمایند و هر روز این رگهای بسیار صاف و صیقل شده را تنگتر میکنند که دلیل اصلی سکته قلبی در بین مردم همین است.

خون رنگ مشخصی دارد و با مصرف مواد دخانی رنگ آن تیره میشود و غلظت خون بالا میرود و این غلظت به قلب و شریان های اصلی فشار زیادی می آورد.

ودر صور پنهان افسردگی زیادو خارج شدن از تعادل و در قوای جنسی هم دچار مشکلات میشویم.

بوی بدن دهان،بوی بدن تعریق بدن،فساد دندان ها و لثه ها،زردی صورت و چشم ها و... ار صور آشکار مصرف دخانیات است.

به گفته استاد امین گرامی،سیگار کشیدن مصداق کفر و یک کار ضدارزشی است.

روش درمان سیگار "ان ار تی" با آدامس خوراکی از ابداعات مهندس بزرگ دژاکام عزیز و کنگره 60 است که بر تارک دنیا میدرخشد و خواهد درخشید.

پس از درمان کامل سیگار حجامت یا خون دادن توصیه میشود که بطور کامل خون را پاکسازی میکند.

اصل درمان سیگار برای سلامتی خودت است و برای سلامتی خانواده و حتی جامعه است و باید تفکر کنی که میخواهی زین پس با تندرستی و سلامت زندگی کنی و از زندگی لذت ببری.

فیلتر سیگار برای محیط زیست یک تهدید بزرگ است و هر فیلتر به تمام گیاهان آسیب میرساند و مانع رشد گیاهان میشود ،چون سم بسیار زیادی دارد و تا 200سال تجزیه نمیشود!

در این عالم خاکی باید راه تقوا پیشه کنیم و به تکامل برسیم. مصرف سیگار جزء امیال دنیوی است و مانع بین خالق و مخلوق است و چون یک ضدارزش است بین خالق و مخلوق جدایی می اندازد.

پایان

تهیه وتنظیم : مسافر توحید رهجوی لژیون 21 شعبه شادآباد

 تاریخ : چهارشنبه 13 دی 1396 | 06:44 ق.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.