تبلیغات
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه سی دی هفنه "پاداش " از مهندس دژاکام
وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار
کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آنچه باور است محبت است وآنچه نیست ظروف تهی است
این وبلاگ سعی دارد گامی هر چند کوچک در رابطه با پیشگیری مهار و درمان اعتیاد را در اختیار مصرف کنندگان مواد مخدر خانواده های آنها و همچنین کسانی که خواستار رهایی از بند اعتیاد می باشند قرار دهد.
بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم!

مدیر وبلاگ :مسافر ایرج ورمزیار
نظرسنجی
مطالب وبلاگ برای درمان اعتیاد چقدر مفید میباشد؟


به نام نامی قدرت مطلق الله
سلام دوستان،توحید هستم یک مسافر
و اینگونه است که مولانا میفرمایید. " هرچه کنی به خود کنی           گر همه نیک و بد کنی"

"شاید این روزها روزنه ای باشد،برای یافتن جهان درون و بیرون،ان شاءالله که اینطور بشود.اکنون میگوییم این پیام برای کسانی است که به دنیای تازه قدم نهاده اندوبه خویش خویشتن توجه مینمایند."اینجاچندتا کلمه داریم مثل (دنیای درون و بیرون،دنیای تازه وخویش خویشتن) توجه داشته باشید با افزایش قدرت دانایی به مفاهیم بیشتری از سخنان اساتید خواهیم رسید."

معنی" خویش،نفس است و تن یعنی جسم پس "خویشتن به معنی نفس وجسم است ودر ابتدای آن خویش را به" روح" ( همیشه روح برای ما الهام به نیکی و خوبی دارد) بگیریم و مفاهیم زیادی میشود از این جمله گرفت و یکی از آن مفاهیم این است که " خود محور نباش!!تو اگرمیخواهی به دنیای تازه قدم بگذاری باید به فرزند و خانواده و همه چیز و همه کس توجه نمایی،ودر ادامه معنی دنیای تازه همین حضور در کنگره است که برای رهایی از اعتیاد هستم و این دنیای تازه ماست که در آن دروغ نیست وخیلی کارهای ضدارزشی ندارم .لازم به ذکراست که ما انسانها حداقل سه دنیا داریم.

1-دنیای فیزیکی :همین دنیای که در حال زندگی هستیم و با پنح حس ما قابل شناسایی وقابل درک هست.برای ورودبه دنیای تازه لازم است که زاویه دید انسان تغییر کند ودر واقع جهانبینی آدم باید اصلاح شود.

2-جهان ذهنی:برخی اوقات ما در فضای ذهن هستیم و تصاویر و تفکراتی را در ذهن خودمان به تصویر میکشیم.جهان ذهن هم دارای جهان خوب و بد است. برای ورود به جهان تازه باید به افکار مثبت و خوب توجه بیشتری نمایی و هرروز به سمت مثبت اندیشی و تفکرات خوب حرکت کنید.افکار منفی باعث مصرف انرژی زیادی در انسان میشود.ترس،نفرت،کینه،حسد،شکست وناکامی ویا عشق و محبت و... ازخصوصیات جهان ذهن است واین جهان ذهنی تاثیر مستقیم و زیادی بر روی جهان فیزیکی مادارد.چون خیلی خیلی قوی است و عین سیاه چاله فضایی میباشد.برای پا گذاشتن در "دنیای تازه" اول باید وارد جهان ذهنی تازه ای شده باشیم.برای آرامش دردنیای تازه ابتدا باید با زمان مناسب و تمرین های زیاد فکری و خصوصا مثبت اندیشی جهان ذهنی را به سمت ارزش ها سوق دهیم.مثلث دانایی استاد امین واقعا راهگشا است.

"تفکر،تجربه،آموزش"این سه مولفه مثلث دانایی است که باعث تبدیل دانایی به دانایی موثر میشود،بدون کسب معرفت وعمل سالم وصالح به جهان ذهنی مثبت نمی توانیم وارد شویم.باید تغییر اندک اندک انجام شود وتبدیل و ترخیص شود.

3-جهان خواب: که جهان پرتلاش و فعالی است، تمثیل وسمبل از جهان آخرت است. برای قدم گذاشتن در جهان تازه باید خواب های ما در جهان خواب تغییر کند و از کابوس وحشتناک به رویایی شیرین تبدیل شود.با تغییر در جهان ذهنی به جایگاه جدیدی دست خواهی یافت و این جایگاه در جهان خواب شما هم تاثیر خوبی خواهد داشت.برای رهایی از کابوس باید به سفر درون پرداخت واین با افزایش ذره ذره کارهای ارزشی انجام میشود.

توجه نمایید برای قدم گذاشتن در دنیای تازه باید در سه جهان" ماده،ذهنی،خواب" تغییر کرده باشیم و در هرسه جهان به سمت ارزشها قدم بگذاریم.به کابوس ها به صورت غیر مستقیم حمله کنید. یعنی اینکه قدم به قدم وارد ارزشها بشوید و مطمنا" کابوس ها برای همیشه خواهند رفت.ودر ادامه جمله "....ایمان راسخ با ماورا...":باورقلبی و حقیقی با حضور در صراط مستقیم میخواهد و یک اندیشه بلند و ژرفی داشته باشی تا این باور در شما تجلی پیدا کند.بدانید هروقت ایمان داشتید که وعده خداوند دروغ نیست پس شما ایمان واقعی و باور حقیقی دارید و اینگونه است که انسان به ایمان و صراط مستقیم و در بهشت موعود قراردارد و قرار خواهد گرفت.و این را بدانید که "الله سریع الحساب" است.با خدمت و درستکاری و عمل سالم پاداش خودت را خواهی گرفت.

ودر ادامه متن: "هرگاه ایمان و باور حقیقی داشتی ،آنگاه بذر نیکوبکار ویا تخم و دانه باارزش و هم قوت کافی و هم سایه بان های افراشته خواهید داشت،پس آن کنید که فرمان است."اعمالی که ما انجام میدهیم بذر ماست که میکاریم ،بادبکاری طوفان درو خواهی کرد، یک دانه گندم میکاری و یک خوشه گندم برداشت خواهی نمود.در آخر امر حقیقت کاملا نمایان خواهد شد.و همیشه باید به فرامین الهی احترام گذاشت و آنرا انجام بدهیم. ودر ادامه متن آمده است که: "شما پیام را بدهید،آنان که قطره ای نیکو زمینشان را آبیاری کرده باشد،بی شک به سمت او باز خواهند گشت،این مطلب وعده ای است که بارها انجام گشته و نیازی به تفکر ندارد." وقتی شما تلاش کنید و بذر نیکو بکارید نعمت ها خداوند به تمام خانواده شما خواهد رسید واین طعامی است که از دو مطلب حکایت دارد که "یکی غذای روح ومعنوی و دیگری قوت کافی ومادی"و بگذارید کسانی که حیله ونیرنگ میکنند در جهنم خود غرق میشوند،اگر بخواهید با فکر و درایت،حقیقت را پنهان کنید،رهنمون نخواهید شد.تمام وقایع که اتفاق می افتند عین هم هستند با یک اختلاف جزئی

تهیه وتنظیم: مسافر توحید رهجوی لژیون 21 نمایندگی شادآباد به راهنمای گرانقدر آقای ایرج ورمزیار

 

 

نوع مطلب : دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها : سی دی پاداش، خلاصه سی دی پاداش، سی دی هفته، لژیون ایرج ورمزیار، لژیون 21، متن سی دی پاداش از مهندس، کنگره60،
لینک های مرتبط :
          
شنبه 9 دی 1396
جمعه 4 اسفند 1396 08:11 ق.ظ
Hmm هر کس دیگری با مشکلات موجود در تصاویر در بارگیری این وبلاگ مواجه است؟
من سعی می کنم بفهمم که آیا یک مشکل در پایان من است یا
اگر این وبلاگ است هر پاسخی خواهد بود
بسیار ممنون.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 04:05 ق.ظ
یک شخص لزوما دست به دستکاری می دهد تا مقالاتی را که می خواهم بگویم بسازم.
این اولین بار است که وب سایت شما را مرور می کنم
صفحه و تا کنون؟ من با تحقیقاتی که انجام دادید تعجب کردم
برای اینکه این واقعی ارسال فوق العاده است. فرایند شگفت انگیز!
جمعه 15 دی 1396 02:03 ق.ظ
مسافر محترم آقای توحید بسیار عالی بود انشاءالله جایگاه رهایی نصیب وقسمتتان گردد
یکشنبه 10 دی 1396 10:21 ق.ظ
سلام
فقط چند روزه وبلاگم رو راه اندازی کردم ، موضوع وبلاگ من یکم اختصاصیه ، یعنی فقط با وبلاگ های پر محتوا مثل وبلاگ تو تبادل لینک می کنم . اینجوری هم بازدید تو زیاد میشه و هم بازدید من.

ممنون میشم یه سر بزنی و باهام تبادل لینک کنی
شنبه 9 دی 1396 09:37 ب.ظ
سلام‌و دورود به استادعزیز وخسته نباشیدبه برادرعزیزم اقا توحید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال حافظ

امکانات جانبی