وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - نبرد درون،گذرگاه سخت

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - نبرد درون،گذرگاه سخت کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

«ستایش مخصوص خداوندی است که برپهنه بیکران هستی ونیستی حکمران مطلق است.»

فکر کردن به این موضوع که خداوند انسان را در جهان خلقت و در انبوه راه و بیراهه ها،تمناها و وسوسه ها تنها بگذارد تا با اتکا به همان انتخاب فردی خود طی طریق کند برای من نامفهوم است.برسر دوراهی های انتخاب درگیر امواجی هستم که هر لحظه مرا به سویی می خواند و غوطه ور در تشویش و اضطرابم می کند،باید که تکیه گاهی باشد...باید باشد.

در باتلاق های چسبناک نفس اسارت را تجربه کرده ام.به کنج عزلت و تنهایی ویرانه های درونم خزیده ام.درد را چون استخوانی در چشم تحمل کرده ام.تسخیرگشتم،مسخ شدم.در کویرباورم بدنبال سراب دویده ام.غفلت کردم و تاوان داده ام.در هجوم افکارم بارها گم گشته ام...

در میان تمام این آشفتگی ها و دردها،در اوج تاریکی ها حتی در ظلمانی ترین لحظات اهریمنی زندگی صدایی مرا می خواند نهیب می زد هشدار می داد هدایت می کرد.الهامی از ماوراء راه را برمن نمایان می کرد تا از دام های خود ساخته مرا برهاند.

جهان آفرینش از انوار هدایت تهی نخواهد شد،اما من به میزان ظرفیت های درونم،به قدر دانایی و آنجه خواست خداوند و فرمان اوست از آن بهره برده ام.

درک و شناخت صراط مستقیم ابتدایی ترین مرحله هدایت الهی است،این نوع حرکت من است که به سفرمعنایی و نبرد درونم مفهوم می بخشد.با شروع حرکت و سفر از تاریکی به سوی نور من به خداوند و تمام فرماندهان رده بالای کائنات اعلام می کنم خواستار عبور از تاریکی و دستیابی به تکامل هستم،همین کافیست که سنت ابتلاء و آزمون برای من اجرا گردد.به انواع بلایا محک خواهم خورد.

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم         

سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید            

هیچ راهی نیست کان را نباشد پایان غم مخور

در این راه باید پذیرای زخم بر پیکرخود باشم،در این نبرد اندوه و حرمان برخود راه نمی دهم.بر من می تازند تا مایوس و ناامید شوم اما من تصویرساز پیروزی در این کارزار و این گذرگاه سخت هستم،پایان این حرکت عظیم نزدیک است.

رهایی و تعادل لباس تک سایزی است که اگر خود را بزرگ ببینی بر تن نمی نشیند،باید کوچک شوی...اگر کوچک باشی  دربرابر آن حقیر خواهی بود،باید بزرگ شوی تا لایق آن شوی.

مسافرامیررضاییتاریخ : شنبه 3 تیر 1396 | 01:25 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.