وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه عملکرد لژیون آقای ایرج ورمزیار (21) در تاریخ 95/12/01

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - خلاصه عملکرد لژیون آقای ایرج ورمزیار (21) در تاریخ 95/12/01 کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
در ساعت 19:00 مورخ 95/12/01 سی دی فرمانروایان زمین مربوط به جناب آقای مهندس دژاکام در لژیون 21 با استادی آقای ایرج ورمزیار مورد بحث قرار گرفت.
خلاصه سخنان استاد: سی دی فرمانروایان زمان موضوع جلسه
یکی از نعمت هایی که خداوند به انسان ها عطا فرموده است نعمت زمان است ، اما چگونگی استفاده از این نعمت امروزه به عنوان چالشی برای انسان ها تبدیل شده است ، ....

ادامه متن در ادامه مطلب
اینگونه که اکثر انسان ها یا قدر آن را نمی دانند و  یا اگر قدر آن را بدانند بیشتر اوقات را به بطالت می گذرانند ، چرا که هنوز نمی دانند برای چه منظوری پای به هستی گذاشته اند اما در این بین انسان هایی وجود دارند که هم هدف از خلقت خویش را یافته اند و هم زمان را به دست آورده و درک نموده اند .
همانگونه که می دانیم هدف از خلقت انسان کسب آموزش و خدمت کردن است . خدمت به خود ، به دیگران و به دنیایی که در آن زیست می نماییم .
خدمت نمودن یعنی سازندگی ، علاوه بر سازندگی جسم باستی سازندگی را در تمامی سطوح کائنات به کار گیریم تا در صورت پنهان و ماندگار تبدیل به فرمانروایان خوبی برای هستی شویم .
فرمانروایان زمان آنانی هستند که با کسب آموزش به خود و جهان هستی خدمت می کنند و مرتبا در حال ساختن و آباد کردن می باشند . حال این آبادانی می تواند از نظر فیزیکی باشد و در صور آشکار و هم می تواند در بعد غیر فیزیکی و صور پنهان باشد یعنی به تعادل رساندن هستی .
و این ساختن ها است که باعث می شود شجره ای طیبه و پاک باشد و عصای دستمان در ابعاد بعدی حیاطمان شود . زیرا درک متقابل زمان سبب از بین رفتن آن به بیهودگی نمی شود .
اما کسانی که آموزش نمی گیرند قطعا خدمتی هم نمی توانند انجام دهند نه به خودشان و نه به دیگران و نه به جهانی که درآن زندگی می کنند .
اینان زمان را هم هدر و بیهوده می کنند و جز تباهی چیزی از خود به یادگار نمی گذارند و خیلی زود نیز از ذهن تاریخ محو خواهند شد.
اما فرمانروایان لایق چون نگینی بر قلب تاریخ می درخشند و هرگز از بین نمی روند .


پیروز و سربلتد باشید کمک راهنما
ایرج ورمزیار


تاریخ : یکشنبه 1 اسفند 1395 | 09:27 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.