وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - کشتی نجات مصرف کنندگان مواد مخدر

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)

وب لژیون راهنما آقای ایرج ورمزیار - کشتی نجات مصرف کنندگان مواد مخدر کنگره 60؛جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ (مقالات ،نوشتارها ومباحث لژیون 21)
اینک 19 سال است که هزاران نفر به 15 آذر می‌پیوندند و شادمانه سرود رهایی، سر می‌دهند. مکان مقدس و امن کنگره 60 بارها و بارها 15 آذر را به تصویر کشید. اینک ما شادمانه و سرافراز، 19 پاییز را که رنگ، عطر و بوی بهار را می‌دهد. پشت سر گذاشتیم. 19 بهار درمان، تعادل و سربلندی را به نظاره نشسته‌ایم. سایهٔ پدری استوار و محکم بر بالای سر ماست که وجودمان را جانی دوباره بخشید و به لطف خدا زندگی‌مان رونق و صفایی دیگر گرفت.ادامه متن در ادامه مطلب

بنام خداوند بخشنده و مهربان

دریای پرتلاطم اعتیاد با امواج خاکستری و سیاه، بی‌رحمانه کشتی‌ها و حتی قایق‌های نجات را درهم می‌شکست، از آبی دریا خبری نبود. مواد مذاب و آتش‌زای اعتیاد سطح آب را پوشانده بود و شعله‌ها از آن زبانه می‌کشید. در ته این دریای پرآشوب دالان‌های مرگ و تباهی به اعماق جهنم کشیده می‌شد. هیچ جانداری تحمل این وضعیت را نداشت! همه خموده و خاموش انتظار ناقوس مرگ را می‌کشیدند. فانوس دریایی به خاموشی گراییده بود، تمام کشتی‌ها راه‌گم‌کرده بودند و ساحل نجات سرابی بیش نبود. کشتی‌ها شکسته و در حال غرق بودند، یا زبانه‌های آتش آن‌ها دودهای سیاه را به خشکی‌های مرگ می‌کشاند. ناامیدی ناله می‌زد! عده‌ای‌ می‌خواستند خود را به ساحل برسانند، امّا سوداگران اهریمنی، مردمان دانا و نادان، حتی تکّه‌های چوبِ شکسته کشتی‌ها را از آنان به یغما می‌بردند؛ و با وضعیتی اسفبارتر، به گردابی سخت‌تر پرتاب می‌کردند.

مگر فقط خدای مهربان، صدای آنان را می‌شنید، ناله‌های الهی مدد، بلند شده بود. در این میان بنده و عبدی صالح در ماه ضیافت الهی، از خدای خود، آرزوی یک منجی و راه نجات خواست. خداوند بر سینه‌اش الهامی فرو فرستاد تا قلب رنجدیده و زخم‌خورده‌اش را التیام بخشد و در راهی قدم بگذارد که آلام و دردهای مصرف‌کنندگان افیون را مرهمی الهی گذارد. آرام‌آرام خود را یافت و راهی به‌سوی درمان و نجات الهی گشود؛ و شفای جسم و جان خود را از خدا خواست. خداوند، کائنات و هستی را فرمان داد که یار و یاورش باشید که این بنده‌ای است که می‌خواهد، به خاطر من به‌سوی من بیاید. فرمان‌بردار است، پس یاری‌اش می‌کنم تا به فرماندهی خود برسد. همان خلیفه‌الله که فرشتگان بر او سجده کردند.

داستان پدر حسین مهربانِ ما ازاینجا آغاز شد. به‌آرامی و به یاری خدا، دریای طوفانی را سامان بخشید. برای کشتی جان خود دریایی آبی و آرام ساخت و همچون موج‌سواری ماهر، امواج پرتلاطم را، رام کرد. فانوس دریایی روشنایی گرفت، آسمان از ستارگان نقره‌کوب شده بود، پرندگان زیبا و قوی در آسمان و اطراف ساحل پرواز می‌کردند، نمای ساحل سبز بود و تا جایی که چشم کار می‌کرد، آبادانی و خرّمی بود. ساحل نجات، واقعی شد و مکانی امن نمودار گشت. پدر حسین راه به دست آوردن گوهر وجودی خویش را یافته بود و اعلام کرد: راه نجات را به لطف خدا یافتم. آنانی که خواستار رهایی بودند، آمدند و برگرد او حلقه زدند. 15 آذر 76، رقم خورد. این روز فقط روز رهایی حسین دژاکام نبود، عاشقان این منجی، 15 آذر را تکرار کردند و سند بدون نقص شدند.

اینک 19 سال است که هزاران نفر به 15 آذر می‌پیوندند و شادمانه سرود رهایی، سر می‌دهند. مکان مقدس و امن کنگره 60 بارها و بارها 15 آذر را به تصویر کشید. اینک ما شادمانه و سرافراز، 19 پاییز را که رنگ، عطر و بوی بهار را می‌دهد. پشت سر گذاشتیم. 19 بهار درمان، تعادل و سربلندی را به نظاره نشسته‌ایم. سایهٔ پدری استوار و محکم بر بالای سر ماست که وجودمان را جانی دوباره بخشید و به لطف خدا زندگی‌مان رونق و صفایی دیگر گرفت. برای همسفران، تصویرِ اشک‌های شوق خانم آنی و شادمانی وجودشان، تکرار شد و تداوم یافت. بنده‌ای دیگر از بندگان خاص خدا کلید دروازه‌های بهشت رهایی را یافته بود و با فداکاری و تلاش، فوج فوج دردمندان گم‌گشته را به‌سوی بهشت کنگره فراخواند. 15 آذر یک تولد معمولی نیست! بلکه یک عید واقعی است که نقش والای انسانی خود را در آن می‌بینیم؛ و خداوند در چنین روزی امیدواری را برای بندگان خود در کشف درمان اعتیادِ خانمان‌سوز رقم زد؛ و به‌درستی که بعد از هر سختی، آسانی است و بعد از هر سیاهی شب، فلق صبح به انتظار نشسته است که حرفی برای گفتن دارد.

جشن سرافرازی و رهایی بر مهندس علم درمان اعتیاد و بنیان کنگره 60 مبارک باد. جشن برداشت محصول بر باغبان عشق مبارک باد. در هر تولد کنگره، 15 آذر جلوه می‌نماید. این تولد عظیم، تولد همه گم‌گشتگان اعتیاد است. میلاد سلامتی و تعادل بر خانواده بزرگ کنگره 60 تبریک و شادباش.

ما مسافران و همسفران به فضل و لطف خدای خود امیدوار هستیم و چشم درراه داریم که پدر حسین به آرزوی خود در نوزدهمین جشن رهایی‌شان برسند و در جشن تولد بیست‌سالگی رهایی خود، تأسیس آکادمی جهانی علم و درمان اعتیاد را جشن بگیرند. دستهای دعایمان رو به خداوندی بلند می‌کنیم که در همین نزدیکی ست و موفقیت و سرافرازی را برای پدر حسین مهربان خواهانیم.

پدر خوبی‌ها تولدت مبارک.تاریخ : دوشنبه 15 آذر 1395 | 09:34 ب.ظ | نویسنده : مسافر توحید شکیبایی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.